Výroba akvárií ve SkloREX Brno

Výrobě lepených akvárií se v naší rodinné firmě věnujeme přes 30 let. Za tu dobu jsme slepili desetitisíce nádrží nejrůznějších tvarů a velikostí. Akvária vyrábíme výhradně z  nejkvalitnějšího skla francouzské firmy Saint Gobain. Při opracování skel a lepení akvárií pracujeme s maximální pečlivostí a důrazem na kvalitu, přesnost pevnost spojů.
 
Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let. 
 
Nevyhovuje-li Vám žádný z našich standardních rozměrů, můžeme Vám nabídnout výrobu akvária na míru dle Vašich požadavků. Napište nám info@sklorex.cz nebo prosím vyplňte poptávkový formulář, uveďte požadovaný rozměr v pořadí délka x šířka x výška, zda si přejete lepit akvárium ze standardního skla nebo SGG diamant (optiwhite), telefonický kontakt a případné další požadavky. Rádi Vám pošleme cenovou nabídku.
 
Naše akvária lepíme standardně z klasického floatového skla, nebo může být Vaše akvárium vyrobeno ze skla SGG Diamant (Optiwhite). Lepíme nejčastěji černým silikonem, v případě zájmu umíme nabídnout i lepení transparentním silikonem. Do všech vyráběných akvárií lze vlepit přepážky, přepady, přelivové šachty nebo suché komory dle Vašich požadavků.
 
Všechna akvária z klasického floatového skla od délky 100 cm jsou standardně opatřena podélnými výztužnými lištami. Akvária od délky 150 cm jsou navíc opatřena i příčnou výztuhou (výztuhami). Výztužné lišty primárně zabraňují prohýbání stěn akvária resp. jejich prasknutí. Navíc na ně mohou být s výhodou umístěna krycí skla pro minimalizaci odparu vody a zabránění vyskočení ryb z akvária. 
 
Akvária do délky 200 cm a síly skla 12 mm jsme obvykle schopni vyrobit do deseti dnů od přijetí zálohy ve výši 60% z ceny. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo Vám po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem. Dodací termín závisí na zvoleném rozměru, síle skla a aktuální vytíženosti výroby a bude Vám sdělen ještě před úhradou zálohy.


Těšíme se na Vaši objednávku :-)