Výroba akvárií ve SkloREX Brno

Výrobě lepených akvárií se v naší rodinné firmě věnujeme přes 30 let. Za tu dobu jsme slepili desetitisíce nádrží nejrůznějších tvarů a velikostí. Akvária vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího skla francouzské firmy Saint Gobain. Při opracování skel a lepení akvárií pracujeme s maximální pečlivostí a důrazem na kvalitu, přesnost a pevnost spojů.
 
Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let.

Nevyhovuje-li Vám žádný z našich standardních rozměrů, můžeme Vám nabídnout výrobu akvária na míru dle Vašich požadavků. Napište nám info@email.cz nebo prosím vyplňte poptávkový formulář, uveďte požadovaný rozměr v pořadí délka x šířka x výška, zda si přejete lepit akvárium ze standardního skla nebo SGG diamant (optiwhite) a případné další požadavky. Rádi Vám pošleme cenovou nabídku.
 
Naše akvária lepíme standardně z klasického floatového skla, nebo může být Vaše akvárium vyrobeno ze skla SGG Diamant (Optiwhite). Lepíme nejčastěji černým silikonem, v případě zájmu umíme nabídnout i lepení transparentním silikonem. Do všech vyráběných akvárií lze vlepit přepážky, přepady, přelivové šachty nebo suché komory dle Vašich požadavků.
 
Všechna akvária od délky 100 cm jsou standardně opatřena podélnými výztužnými lištami. Akvária od délky 150 cm jsou navíc opatřena i příčnou výztuhou (výztuhami). Výztužné lišty primárně zabraňují prohýbání stěn akvária resp. jejich prasknutí. Navíc na ně mohou být s výhodou umístěna krycí skla pro minimalizaci odparu vody a zabránění vyskočení ryb z akvária.
 
Akvária do délky 200 cm a síly skla 12 mm jsme obvykle schopni vyrobit do deseti dnů od přijetí zálohy ve výši 60% z ceny. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo Vám po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem. Dodací termín závisí na zvoleném rozměru, síle skla a aktuální vytíženosti výroby a bude Vám sdělen ještě před úhradou zálohy.


Těšíme se na Vaši objednávku :-)