Naši rejnoci

Potamotrygon jabuti (sp. pearl)

Nabízíme naše odchovy sladkovodních rejnoků Potamotrygon jabuti. Odchovy se nám daří pravidelně již řadu let a jelikož jsou obě naše samičky nositelky albinotického genu, tak se nám rodí i albinotická mláďata :)

V případě zájmu nás kontaktujte emailem na info@sklorex.cz nebo přímo v naší kamenné prodejně v Brně na ulici Koperníkova 19, kde si můžete prohlédnout rodiče i mláďata, která budou aktuálně k dispozici. Rádi Vám zodpovíme  veškeré Vaše dotazy k chovu těchto nádherných zvířat.

Mláďata nabízíme k prodeji až poté, co jsou kompletně rozkrmená a bez problémů přijímají živou i mraženou potravu. Ze začátku krmíme živými nitěnkami a patentkami, ale co nejdříve se snažíme mláďata přivyknout na mraženou potravu. Bez problémů pak přijímají mražené artemie, patentky, grundle, krevety, file z pangasa a tylapie.

Aktuálně (1.9.2022) nabízíme dvě klasické samičky a jednu albinotickou s průměrem disku cca 12 cm narozené 25.5.2022. Cena klasických samiček je 5.000 Kč / ks, cena albinotické samičky pak 14.000 Kč. (Ceny jsou uvedeny bez DPH).

A k dispozici je i albinotický pár s datem narození 11.2.2022 s průměry disku cca 15 cm - cena dohodou. Více informací na tel. 731417795.