Sladkovodní raci

Kód: 833001
Neohodnoceno
Značka: ROBI MAUS
159 Kč / ks 159 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kniha autora Jiřího Patoky s názvem Slakovodní raci podrobně popisuje chov těchto korýšů. Seznámí Vás s veškerými potřebnými informacemi o chovu, krmení, či rozmnožování, ale zmiňuje i různé zdravotní problémy či časté chyby v chovu. Kapitoly jsou jako vždy řazeny podle abecedních hesel a jsou doplněny množstvím barevných fotografií a obrázků.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Autor: Jiří Patoka

Nakladatelství: Robimaus

Počet stran: 71

Vazba: Brožovaná

Rok vydání: 2013

 

Popis knihy:

Kniha autora Jiřího Patoky s názvem Slakovodní raci podrobně popisuje chov těchto korýšů. Kniha Vás seznámí s veškerými potřebnými informacemi o chovu, krmení, či rozmnožování, ale zmiňuje i různé zdravotní problémy či časté chyby v chovu. Kapitoly jsou jako vždy řazeny podle abecedních hesel a jsou doplněny množstvím barevných fotografií a obrázků.

Krom shrnutí praktických informací o chovu raků v akváriích poskytuje tato kniha základní informace o morfologii, etolotii a ekologii, uvádí přehled nejčastěji chovaných zástupců,  zmíněny jsou druhy z volné přírody ČR a obsažen je i souhrn informací o onemocnění raků. Přestože je příručka určena především chovatelům, není tím nijak degradován její dopad odborný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: