Sera Fishtamin 15 ml

Kód: 02710
Neohodnoceno
Značka: Sera
165 Kč / ks 147 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)
Možnosti doručení
Přídavné vitamíny v tekuté formě.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Sera Fishtamin je doplňkové krmivo, které se skládá z pečlivě vyrobeného, emulgovaného multivitaminového koncentrátu pro všechny ryby ve sladké a mořské vodě.

Účinně a bezpečně k potravě doplní všechny důležité vitamíny. Vyplňuje možné mezery v zásobování a zabraňuje tak nedostatkům prostým nakapáním na krmivo nebo přidáním do vody. Odolnost vůči nemocem, zdraví a živost ryb jsou posíleny.

Aplikace při stresových situacích, v případě onemocnění, u mladých zvířat a pro podporu chovu je obzvláště užitečná.

Doporučení při dávkování: Před použitím zatřepat!

Pro pravidelné týdenní doplnění výživy nakapat na krmivo 2 – 3 kapky (při normálně obsazeném středně velkém akváriu), nechat krátce vsáknout a ihned krmit.

Pro posílení při stresových situacích (např. přesazení, opatření při péči, boje o revír, výkyvy teplot) jakož i podpora při náchylnosti k onemocnění dát denně 2 – 3 kapky na krmivo. U ryb, které již nežerou přidat 6 – 7 kapek na 50 litrů akvarijní vody.

Doporučení: Poněvadž vitamíny jsou citlivé na světlo, je třeba přímé dávkování sera Fishtamin do akvarijní vody provádět až večer po vypnutí osvětlení.

Pro vitaminizaci mraženého krmiva: po rozmražení na porci (cca 1 polévková lžíce) přidat 2 – 3 kapky sera Fishtamin, krátce nechat vsáknout a ihned krmit.

Pro vitaminizaci Artemia ráčků: Každé 2 dny 30 – 60 minut před krmením přidat na nauplie 5 kapek na 100 ml slané vody do odchovné nádoby.

Před a až 10 dnů po vylíhnutí: každé 2 dny přidat 4 – 6 kapek na krmivo, krátce nechat vsáknout a ihned krmit.

Pro odchov mladých ryb: Každé dva dny, podle množství potěru a krmiva, nakapat 1 – 5 kapek na sera Micron, sera Vipan Baby nebo sera Vipagran Baby. Krátce promíchat a krmivovou kaši dát do odchovné nádoby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: