Seachem Flourish Advance 250ml

Kód: 11612360
Neohodnoceno
Značka: Seachem
329 Kč / ks 272 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Směs fytohormonů pro použití v rostlinných akváriích.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Seachem Flourish Advance je přírodní prostředek pro zlepšení růstu akvarijních rostlin. Obsahuje fytohormony, minerály a živiny, které dramaticky zlepšují růst rostliny.

- Směs fytohormonů pro použití v rostlinných akváriích
- Dramaticky stimuluje růst kořenů a větvení akvarijních rostlin
- Zvyšuje schopnost absorbovat živiny z hnojiv
- Zvyšuje odolnost rostlin vůči nemocem
 
Fytohormony jsou skupinou přírodně se vyskytujících sloučenin, které hrají klíčovou roli při regulaci růstu rostlin. Jejich množství v rostlině ovlivňuje dělení buněk rostlin, umístění a aktivitu dělivého pletiva (místo na rostlině, odkud se rostlina větví, roste nebo množí). Fytohormony také ovlivňují stárnutí listů, přístupnost živin, klíčení semen, růst kořenů nebo reakci na stres. Fytohormony se vyskytují v každé rostlině přirozeně, jinak by nemohla růst, rozmnožovat se, klíčit apod.
Seachem Flourish Advance dodává směs těchto fytohormonů tak, aby rostlina ve všech aspektech jejího života lépe prospívala. Při pravidelném používání se navíc zvyšuje množství živin, které je schopna rostlina přijmout a zvyšuje se také odolnost vůči nemocem.
Flourish Advance je zcela neškodný pro všechny druhy akvarijních rostlin a pro všechny vodní živočichy včetně těch nejchoulostivějších. V prvních 10-14 dnech po aplikaci Flourish Advance dochází k růstu kořenového systému v substrátu. Následně nastupuje zvýšený růst v oblasti stonků a listů.
 
Použití: Před použitím dobře protřepejte. Použijte 5 ml (jedno plné víčko) na 80 litrů akvarijní vody. Dávkujte denně nebo tak, abyste udrželi zlepšený růst rostlin.
 
Přípravek obsahuje ve stopových množstvích K2O, Ca, Mg, P2O5, alanin, γ-Amino Butyric Acid, Glutamic Acid, Manitol, Ascorbic Acid a fytohormony.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: