Krabi a poustevníčci

Kód: 818001
Neohodnoceno
Značka: ROBI MAUS
145 Kč / ks 145 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Kniha obsahuje veškeré důležité informace pro chovatele, jak začátečníky, tak i pokročilé. Zmíněné druhy prakticky plně odrážejí druhové spektrum dostupné z importů do České republiky. Jednotlivé kapitoly jsou řazeny podle abecedních hesel a jsou doplněny množstvím velmi zdařilých barevných fotografií.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Autor: Patoka Jiří

Nakladatelství: Robimaus

Edice: Abeceda akvaristiky

Počet stran: 72

Vazba: Brožovaná

Rok vydání: 2012

 

Popis knihy:

Nejnovější text věnovaný krabům obsahuje veškeré potřebné informace pro chovatele, jak začátečníky, tak i pokročilé. Zmíněné druhy prakticky kompletně odrážejí druhové spektrum dostupné z importů do České republiky.

Velmi cenná je i kvalitní obrazová dokumentace, kterou autor ke knize shromáždil. Některé druhy jsou v ČR na fotografiích zveřejněny poprvé, a to rozhodně usnadní jejich určování nejen chovatelské veřejnosti.

Autor, který v současnosti působí ve Výzkumném ústavu vodohospodářském a na České zemědělské univerzitě, při zpracování tématu uplatňuje své dlouholeté zkušenosti chovatele, znalosti z praxe z bývalého zaměstnání v importní firmě a vhodným způsobem je propojuje s nejnovějšími vědeckými poznatky, které získal studiem literatury, kterou při přípravě shromáždil. Po stránce obsahové i didaktické lze nový rukopis jedině pochválit a doufat, že brzy najde cestu ke svým čtenářům.

Jednotlivé kapitoly jsou jako vždy řazeny podle abecedních hesel a jsou doplněny množstvím velmi zdařilých barevných fotografií.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: