eSHa Aqua Quick Test 50 ks

Kód: 50E800
Neohodnoceno
Značka: eSHa
379 Kč / ks 313 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Rychlý, bezpečný a snadno použitelný mnohostranný test (6 hodnot) pro ekonomické, praktické a jednoduché zkoušení kvality vody.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Rychlý, bezpečný a snadno použitelný mnohostranný test (6 hodnot) pro ekonomické, praktické a jednoduché zkoušení kvality vody.  

Se soupravou eSHa Aqua-Quick-Test můžete jedním rázem změřit hodnoty, které jsou kritické pro dobrou kvalitu vody: pH (kyselost), KH (karbonátová tvrdost), GH (celková tvrdost), NO2 (obsah dusitanů), NO3 (obsah dusičnanů) a Cl2 (obsah chlóru).  
 
Zdravá voda, zdravé rostliny a zdravé ryby  

Dobrá kvalita vody je důležitá pro rostliny a ryby ve Vašem akváriu nebo rybníčku.Na kvalitu vody má vliv mnoho faktorů: rostliny, ryby, objem nádrže, velikost rybníčku, hloubka, usazená vrstva na dně, překrmování, druh přidávané vody, použitý filtr, kyselý déšť, trvání a intenzita osvětlení, sluneční světlo...  

Zřídka jde o stabilní a zcela přirozeně vyvážený systém. Akvária a rybníčky si zakládají lidé a ti také vybírají rostliny a ryby. Systém se nevyvíjí přirozeně a spontánně. Některé rostliny a ryby jsou velmi přizpůsobivé, jiné jsou citlivější na prostředí a vyžadují velmi ustálenou a kvalitní vodu. A tak občas musíte svému akváriu nebo rybníčku „podat pomocnou ruku“.  

Pravidelné používání soupravy eSHa Aqua-Quick-Test Vám umožňuje včas zaregistrovat problémy s kvalitou vody a učinit potřebná opatření.  

To je nejlepší cesta k udržení krásného akvária nebo rybníčku plného zdravých čilých ryb a bujné vegetace.  

Mějte více radosti ze svého akvária nebo rybníčku a ušetřete si případné starosti.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvarijní testy
Co chci měřit: Testy pH, Testy GH (celková tvrdost), Testy KH (uhličitanová tvrdost), Testy NO2 (dusitany), Testy NO3 (dusičnany), Testovací sady

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: