EASY LIFE Filter Medium 5 l

Kód: 33E11003
Neohodnoceno
Značka: EASY-LIFE
1.699 Kč / ks 1.404 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Přírodní prostředek na úpravu vody v akváriu, na kříšťálově čistou vodu, s širokým záběrem účinnosti.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

100% přírodní prostředek na úpravu vody v akváriu s širokým záběrem účinnosti. Odstraňuje škodlivé látky (těžké kovy, amoniak, chlór, chloramin, zbytky léčiv, pesticidy a jiné chemikálie), udržuje křišťálově čistou vodu, chrání kůži ryb, urychluje léčbu poranění a infekcí, snižuje stres a zvyšuje imunitu, zabraňuje bakteriálním infekcím, odstraňuje škodlivé bakterie, urychluje nárůst užitečných bakterií (zaběhnutí akvária), předchází růstu řas, podporuje růst akvarijních rostlin, podporuje tření ryb, odstraňuje zápach, urychluje růst korálů, zlepšuje funkci biofiltru, atd.

Dávkování: před použitím asi 30 sekund důkladně protřepat a hned aplikovat. Normální dávka je 10 ml na 30 litrů vody (víčko = 10 ml). Při prvním použití normální dávka, při měsíční údržbě poloviční až normální dávka, při výměně vody upravíte doplňovanou vodu normální dávkou. V případě problémů  v akváriu dávkujte normální až trojnásobnou dávku.

Po aplikaci dojde k aktivaci účinných látek a tím i k zakalení vody. Při větším znečištění trvá zakalení déle. U sladkovodních akvárií zmizí zakalení do 4-16 hodin, u mořských akvárií do 2-4 hodin, u jezírek do 1-2 dnů. Voda je poté křišťálově čistá.

Balení 5 l je dostačující na 15000 litrů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: