EASY LIFE AquaMaker 1000 ml

Kód: 33E12004
Neohodnoceno
Značka: EASY-LIFE
415 Kč / ks 343 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Možnosti doručení

Rychlý a účinný přípravek na úpravu kohoutkové vody.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Rychlý a účinný přípravek na úpravu kohoutkové vody. AquaMaker upravuje ihned agresivní vodovodní vodu na vodu vhodnou pro tropická i mořská akvária. Tento přípravek je vhodný k použití v reefových akváriích a také se může používat pro okrasná jezírka. AquaMaker je naprosto neškodný pro všechny ryby, rostliny, korály, krevety, šneky a nepůsobí na činnost biofiltrů.
AquaMaker má mnohostranné použití:

 • Odstraňuje chlór
 • Odstraňuje chloramin
 • Odstraňuje těžké kovy jako je měď, zinek a olovo
 • Váže a detoxikuje jedovatý amoniak
 • Váže a neutralizuje toxické dusitany
 • Váže a neutralizuje toxické dusičnany
 • Zklidňuje ryby
 • Ochraňuje pokožku a žábry ryb

AquaMaker neovlivňuje v žádném případě hodnoty pH, KH a GH. Při použití v mořském akváriu nezpůsobuje žádnou aktivitu odpěňovače.

Použití

AquaMaker je ideální přípravek pro použití při výměně akvarijní vody. Používejte takové množství přípravku, které odpovídá objemu vyměněné vody a to podle návodu. V takovém případě jsou všechny agresivní látky ihned neutralizovány.

AquaMaker může být samozřejmě používán přímo do stávající akvarijní vody. V takovém případě dávkujte množství přípravku podle celkového objemu vody v akváriu.

Dávkování

Standardní dávkování činí 10 ml na 50 litrů akvarijní vody. Před dávkováním protřepejte obsah lahve. Přípravek může mít mírný zápach po síře.

Příklad dávkování při výměně vody v akváriu za vodovodní:

Při výměně 5 věder s obsahem 10 litrů vody dávkujte do každého vědra 2 ml přípravku, vodu krátce promíchejte a ihned doplňte akvárium. AquaMaker působí téměř okamžitě.

Příklad dávkování do akvária:
Má-li akvárium objem 100 litrů a chcete vyměnit jenom 20 litrů vody. V tomto případě dávkujte AquaMaker v množství pro celý objem akvária, tedy pro 100 litrů. Dávkujte 20 ml přípravku AquaMaker.

Změna dávkování pro chloramin, chlor a koncentrace dusitanů, teplota vody.

 • Dávkujte poloviční množství standardního množství přípravku AquaMaker (5 ml pro 50 litrů) při nižších koncentracích chloru, chloraminu a amoniaku.
 • Dávkujte dvojnásobnou dávku standardního množství přípravku AquaMaker (20 ml pro 50 litrů) při vysokých koncentracích chloru, chloraminu a amoniaku.
 • Nouzové dávkování: použijte trojnásobnou dávku standardního množství přípravku AquaMaker (30 ml pro 50 litrů) při velmi vysokých koncentracích dusitanů(3 mg/l nebo vyšší) nebo amoniaku (1 mg/l nebo vyšší).
 • Použijte maximálně poloviční dávku standardního množství přípravku AquaMaker, jakmile teplota překročí přes 30 ºC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: