Chihiros LED A serie 120-140cm 65W

Kód: A1201
Neohodnoceno
Značka: Chihiros
2.958 Kč / ks 2.445 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Extrémně výkonné světlo do akvária určené speciálně pro pěstování akvarijních rostlin.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Osvětlení  je díky příslušenství, které lze dokoupit (prodlužovací kovové nožky a závěsné kity) velmi variabilní a  lze jej použít nad každým akváriem. Díky kovovým nožkám nebo závěsnému kitu je možné jej  umístit nad akvárium bez krytu.

LED osvětlení Chihiros A bylo vyvinuto ve spolupráci s japonskými designéry a bylo do něj vloženo množství vysoce svítivých LED. Jednotlivé LED byly vybrány tak, aby pod nimi rostliny nejen dobře rostly, ale ukazovaly také své nejlepší barvy. Použity byly diody SMD 0,33W HCRI. Životnost LED je 30 až 50 tisíc hodin.

Pokud chcete ušetřit energii, nahraďte Vaše současné zářivky za LED. 1W LED osvětlení vyzařuje cca stejné množství světla jako 2-3W zářivek. Jedno osvětlení Chihiros, které je stejně dlouhé jako Vaše současné zářivky tedy nahradí 2-3 Vaše současné zářivky.

Moderní vzhled osvětlení ocení především ti, kteří chtějí osvětlení umístit na akvárium bez krytu. Samotné tělo tvoří krásný hliníkový profil, který zároveň umožňuje efektivní chlazení osvětlení.

Možnosti umístění nad akvárium:

1. Umístění na hrany akvária
Můžete použít buďto plastových nožek (součástí balení) nebo kovových nožek (nutno dokoupit). Pokud si vyberete kovové nožky, můžete LED osvětlení Chihiros umístit i na delší akvárium, než je ono samo dlouhé. Kovové nožky dokáží na každé straně akvárium prodloužit až o 10 cm. Na akvárium 60 cm dlouhé tedy můžete použít i Chihiros A401, který meří jen 40 cm. Navíc můžete libovolně měnit jeho výšku od hladiny, což se velmi hodí v případě, že chcete regulovat intenzitu osvětlení.

2. Zavěšení nad akvárium
Poslední možností, jak svítidla instalovat nad akvárium, je jejich zavěšení. K tomu slouží zavěšovací kity. Buďto zavěšovací kit pro jedno svítidlo: Chihiros kit pro zavěšení osvětlení A serie Single, nebo zavěšovací kit pro dvojici svítidel: Chihiros kit pro zavěšení osvětlení A serie Double

ZDARMA k osvětlení navíc obdržíte originální stmívač, kterým si můžete nastavovat intenzitu osvětlení od 0-100%. Osvětlení je totiž velmi silné, proto doporučujeme ze začátku zvolit slabší intenzitu a postupně přidávat. Pokud byste totiž skokově po výměně světla zvýšili intenzitu, hrozil by zvýšený růst řas.

Parametry verze A1201

Rozměry: 120 x 6 x 5 cm
Příkon: 65 W
Počet diod: 252 ks
Lumeny: 9700 lm

Doplňkové parametry

Kategorie: Chihiros LED
Délka osvětlení: 105 - 120 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: