Chihiros Doctor III 3v1 Bluetooth edice

Kód: 11C20932
Neohodnoceno
Značka: Chihiros
2.449 Kč / ks 2.024 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Chihiros Doctor III Bluetooth je účinný zabiják akvarijních řas. Přístroj je vhodný pro akvária o objemu od 5 l do 810 l.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Chihiros Doctor III Bluetooth je účinný likvidátor řas pro malá akvária. Je vhodný pro akvária od 5 litru až do 810 litrů.
Jedná se o 3. generaci tohoto přístroje, která sjednotila verze Plants, Fish a Shrimp do jednoho přístroje. Verze III Bluetooth navíc obsahuje vylepšenou membránu a je v novém designu.
 
Bluetooth: Díky podpoře Bluetooth je možné zařízení spárovat s Vaším mobilním telefonem, pomocí příslušné aplikace. Aplikace je kompatibilní jak se systémem Android tak iOS a je velmi snadná na ovládání. Název aplikace - My Chihiros.
 
Jak funguje: Jedná se o elektronický přístroj, který se umístí na vnější stranu akvária nebo do skříňky. Přístroj ovládá membránu, která je uvnitř akvária a vypouští do vody mlžný opar bublinek. Spouští se vždy na několik sekund maximálně několikrát za hodinu.
 
Výhody použití:
1) Likviduje řasy a výrazně podporuje růst rostlin - výrazně omezuje růst většiny řas. Zejména dobře funguje vůči zeleným hnědým řasám všech velikostí.
    Funguje na tyto řasy: Vláknitá řasa, hnědá řasa, zelená fouskatá řasa, zelená tečková řasa GSA, zelená prachová řasa GDA.
    Aktivuje ve vodě mikroživiny, které jsou tak rostlinám přístupnější, což vede k jejich lepšímu růstu
    Pomocí podpory růstu rostlin se aktivuje silněji fotosyntéza, což vede ke stabilizaci celého ekosystému a dalšímu omezení růstu řas.
    Poměrně výrazně zlepšuje čistotu vody. Akvarijní voda je po jeho použití zcela průzračná.
2) Šetrné k bakteriím ve filtru - v porovnání s jinými přípravky na potlačení růstu řas nebo s UV lampami je Doctor Super daleko bezpečnější pro nitrifikační bakterie ve filtru,
    které udržují rovnováhu v akváriu. Naopak podporuje jejich růst pomocí množství kyslíku ve vodě.
3) Obsahuje inteligentní ALC program - sám Chihiros Doctor si dokáže vypočítat stav akvarijní vody v konkrétním akváriu a nastavit takový algoritmus spínání pouštění bublinek,
    který je pro konkrétní nádrž nejvhodnější.
 
Nastavení aplikace:
 
Nejprve nastavte jeden z módů:
Plants - pro podporu růstu rostlin a odstranění řas
Fish - pro dezinfekci vody od parazitů (odstranění nemocí) a odstranění řas
Shrimp - pro úpravu vody pro sladkovodní krevety a odstranění řas
Následně nastavte vodivost (TDS) Vaší akvarijní vody. V aplikaci lze nastavit v rozmezí od 50 do 500 ppm. Při nastavování této hodnoty je potřeba hodnotu vodivosti (TDS) Vaší akvarijní vody přesně změřit. Tuto hodnotu je možné změřit pomocí EC mini konduktometru ( v souvisejících produktech).
Nastavte objem Vaší nádrže. V aplikaci lze nastavit v rozmezí od 5 do 810 litrů.
Nakonec uložte nastavení a zařízení spusťte.
 
Přístroj je naprosto bezpečný pro všechny obyvatele akvária.
 
Součástí balení je vše pro okamžitou instalaci a spuštění:
- kontrolér membrána napájecí adaptér
- přísavka pro membránu
- 4 adaptéry pro uchycení přístroje na hranu akvária
- kabely pro propojení membrány a napájecího zdroje
- podrobný český návod
 
Upozornění:
- Je nutné nastavit správný objem Vaše akvária. Nedoporučujeme totiž nastavit větší objem nádrže než ve skutečnosti máte.
  V takovém případě již přístroj pro živočichy bezpečný být nemusí.
- Nelze používat ve slané vodě a ve vodě s TDS větší než 500! Přístroj má bezpečnostní pojistku a automaticky se vypne, pokud je v akváriu vysoká  koncentrace solí. Nepoužívejte tedy v akváriích se slanou vodou, při dosolování vody nebo pokud v akváriu pouze doléváte odpařenou vodu další extrémně tvrdou vodou.
Membrána je spotřebním zbožím a je potřeba ji jednou za čas vyměnit za novou. Doporučení výrobce je výměna jednou za 6 až 12 měsíců, z našich zkušeností však vydrží déle.

Nastavení Chihiros Doctor 3v1 Bluetooth edice v aplikaci My Chihiros

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: