Chihiros automatický dávkovač hnojiva - 4 pumpy

Kód: 11C21000
Neohodnoceno
Značka: Chihiros
2.599 Kč / ks 2.148 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Designový automatický dávkovač hnojiv řízený přes aplikaci v mobilu.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Chihiros Dosing Pump je automatický dávkovačpro hnojiva, který šetří Váš čas a minimalizuje starosti spojené s každodenní údržbou akvária. Čtyři kvalitní hlavice řízené chytrou aplikací snadno a přesně dávkují hnojiva či jiné látky ve Vaší nepřítomnosti - stačí k tomu pár minut při prvotním nastavení. Dávkovat můžete denně ve všech možných konfiguracích, a to díky separátně konfigurovatelným hlavicím.

Konec každodenním starostem

Díky automatickému dávkovači již odzvonilo otrocké práci při udržování akvária v perfektním stavu. Dávkování veškerých kapalin nyní pohodlně řídíte pomocí chytré aplikace, stačí si nastavit dny a množství, a je hotovo. Pokud je potřeba přihnojit, jedním stisknutím manuálně hnojivo přidáte bez narušení nastaveného cyklu. Dávkovat je možné až 4 různé kapaliny

Pomocí aplikace a odměrného válce (součást balení) snadno přístroj kdykoliv zkalibrujete v pouhých pár krocích, tudíž si budete moci být jisti naprostou přesností dávkování.

Dodatečné příslušenství

Chihiros pro svůj automatický dávkovač nabízí celou řadu příslušenství. K setu doporučujeme zakoupit instalační set hadiček s přechodem přes hranu akvária. Dále doporučujeme originální dávkovací láhve pro uskladnění hnojiv a snadné propojení s dávkovačem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvaristika
Záruka: 2 roky

Chihiros dávkovač hnojiva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: