AQUATLANTIS EasyLed tube 438mm 8W

Kód: 16A12057
Neohodnoceno
Značka: Aquatlantis
1.074 Kč / ks 888 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení
Kompaktní Led osvětlení pro sladkovodní akvária.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Svítivost 663 lm při spotřebě 8 W. Nahradí T5 nebo T8 zářivku ve stávajícím osvětlení, můžete také umístit na boční skla nebo zavěsit nad akvárium. Dva samostatně regulovatelné LED kanály umožňují věrnou simulaci východu a západu slunce. S použitím controlleru Easy LED control 2 můžete během dne simulovat různé světelné podmínky. například postupnou změnou intenzity a barevného spektra světla věrně nasimulovat východ a západ slunce - pro ryby a rostliny tak vytvoříte maximálně přirozené podmínky.

Jak to funguje?

LED ve svítidle jsou zapojeny ve dvou samostatných okruzích, které lze pomocí Easy LED Control 2 programovat. Nastavíme je třeba tak, že ráno se začne postupně rozsvěcet první okruh, který zahrnuje červené, modré a teple bílé diody, nasimulujeme tak měkčí, teplé světlo typické pro východ slunce. O chvíli později se pak postupně přidává druhý okruh, který už zahrnuje pouze bílé diody a oba okruhy dohromady tak věrně napodobí narůstající intenzitu jasného denního světla. Stejně, ale v obráceném pořadí probíhá postupné večerní stmívání světla.

Zapojení

Napájecí kebel má na konci rozdvojku se dvěma konektory – každý napájí jeden LED okruh, světlo je tedy uzpůsobeno k použití s Easy LED Control 2. Pokud chcete světlo použít samostatně, samozřejmě to není problém. Součástí balení je kabelová rozdvojka pomocí které světlo připojíme k jednomu adaptéru.

Balení obsahuje:

  • svítidlo
  • redukci pro nasazení do patic pro T8 zářivky
  • kabelovou rozdvojku

Adaptér
K napájení tohoto svítidla je potřeba adaptér 12V-1,5A (není součástí balení).

Doplňkové parametry

Kategorie: Aquatlantis Easy Led Tube
Délka osvětlení: 40 - 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: