Akvárium OPTIWHITE 90x45x45 cm, 182 l

Kód: AOW904545
Neohodnoceno
Značka: Sklorex
5.990 Kč / ks 4.950 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Optiwhite sklo síly 10 mm, transparentní silikon, objem 182 litrů. Na lepené spoje našich akvárií poskytujeme záruku 5 let.

Detailní informace

Kamenná prodejna
Specializovaná akvaristika
Eshop a kamenná prodejna v Brně
Kvalita
Kvalita a spolehlivost
Otestováno samotnými akvaristy
Phone
+420 545 215 117
info@sklorex.cz

Detailní popis produktu

Lepení akvárií ze skla Optiwhite (SGG Diamant) je trendem několika posledních let. Tento druh skla nemá na rozdíl od klasického skla float nazelenalý nádech, který je způsobem obsahem železitých příměsí ve skle. Sklo má proto bezbarvý čirý vzhled, téměř to vypadá, jako by sklo zcela chybělo.
 
Optiwhite akvária se téměř výhradně lepí transparentním silikonem, což bohužel znamená, že se v lepených spojích mohou objevit drobné bublinky, které vznikají při vulkanizaci silikonu. Proces jejich vzniku nedokážeme nikterak ovlivnit, ve spojích se mohou a taky nemusí vůbec objevit. Každopádně jejich přítomnost nemá vliv na kvalitu lepených spojů, jedná se čistě o estetickou záležitost.
 

I naše akvária OPTIWHITE vyrábíme výhradně z nejkvalitnějšího skla francouzské firmy Saint Gobain

Akvária nejsou opatřena podélnými výztužnými lištami.

Pokud Vám nevyhovuje žádný z našich standardních rozměrů, rádi Vám vyrobíme akvárium na míru. Více info zde... Akvárium jsme obvykle schopni vyrobit do deseti dnů od přijetí zálohy ve výši 60% z ceny. Zálohu je možné uhradit hotově nebo kartou u nás na prodejně, nebo Vám po sdělení fakturačních údajů (adresa, PSČ) pošleme email se zálohovou fakturu a číslem bankovního účtu pro platbu zálohy bankovním převodem.
 
Dodací termín závisí na zvoleném rozměru, síle skla a aktuální vytíženosti výroby a bude Vám sdělen ještě před úhradou zálohy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Akvária OPTIWHITE
Záruka: 5 let
Objem akvária: 100 - 199 litrů
Délka akvária: 90 - 100 cm
Síla skla: 10 mm
Typ skla: Optiwhite

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: